KONTAKTY

Ing.Leo Buchta - Buchta r.a.
Lhotka nad Bečvou 85
756 41
tel: 00 420 571 635 696
napište nám
IČO: 46570292
DIČ: CZ6403031899


PRACÍ SYMBOLY » PRANÍ
Praní

Podtrženo.

Znak uvedený pod symbolem znamená, že na výrobek takto označený se musí mírně mechanicky působit anebo působení teploty, vlhkosti, pomocných prostředků ap. musí být krátké.


Vanička 95.

Výrobek se může vyvářet. Při praní v pračce se nevyžaduje zvláštní opatrnost. Mechanické působení, máchání bez kontroly teploty vody a odstřeďování odpovídá normálnímu programu pračky.

 

Vanička 95, podtrženo.

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 95° C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

 

Vanička 60.

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 60° C. Mechanické působení, máchání ve vodě o teplotě nejvýše 60° C a odstřeďování odpovídá normálnímu programu pračky.

 

Vanička 60, podtrženo.

Výrobek se může prát v pračce při teplotě vody nejvýše 60° C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

 

Vanička 40.

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 40° C. Mechanické působení, máchání ve vodě o teplotě nejvýše 40° C a odstřeďování odpovídá normálnímu programu pračky.

 

Vanička 40, podtrženo.

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 40° C. Mechanické působení, máchání a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

 

Vanička 30, podtrženo.

Výrobek se může prát při teplotě prací lázně nejvýše 30° C. Mechanické působení, máchání a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

 

Ruka ve vaně.

Výrobek se musí prát pouze ručně při teplotě prací lázně nejvýše 40° C a krátkodobě. Během praní se výrobek pouze může lehce mnout a ručně lehce ždímat bez kroucení.

 

Škrtlá vanička.

Výrobek se nesmí prát.